درباره ما

توانمندسازی دسترسی به همه جا

شما قبلا HID را می شناسید. راه حل های سخت افزاری و نرم افزاری ما به کسب و کارها، مدارس و دولت ها در بیش از 100 کشور کمک می کند تا دسترسی امن داشته باشند و بینش خود را در مورد مردم، مکان ها و چیزهای خود ارائه دهند.

توانمند سازی مردم

در HID، ما در مورد قدرت هویت های تایید شده و قابل اعتماد برای کمک به مردم برای رسیدن به جایی که باید بروند و به انچه که می خواهند انجام دهند، پرشور هستیم.
مردم از تکنولوژی HID برای باز کردن درها، ورود به کشورها، دسترسی به شبکه های دیجیتال، تایید معاملات و ردیابی دارایی ها استفاده می کنند - با راه حل های اسان برای مدیریت مانند کارت های هوشمند، کارت های شناسایی تلفن همراه، گذرنامه ها و حتی خوانندگان اثر انگشت و تشخیص چهره.
همراه با شرکای ما، ما پیشگام سخت افزار، نرم افزار و خدماتی هستیم که به مردم اجازه می دهد تا با اعتماد به نفس در دنیای فیزیکی و دیجیتال حرکت کنند.

بهینه سازی مکان ها

ما در همه جا هستیم - کسب و کارها، مدارس و دولت ها نیاز به راه های مناسب برای محافظت از مکان های فیزیکی و دیجیتال دارند. محصولات و خدمات ما باعث می شود که افراد مناسب در حالی که افراد اشتباه را بیرون نگه می دارند، اسان شوند.

همانطور که محیط های امن تر، کارامدتر و پایدارتر پرورش می یابد، مردم ازادی حرکت، تعامل و کار با اعتماد به نفس را دارند. از شناسه های تلفن همراه به چراغ ها به کارت های هوشمند، طیف گسترده ای از راه حل های شناسایی و دسترسی فیزیکی ما مردم را قادر می سازد تا اعتماد خود را در یک مکان و ساکنان ان مدیریت، اندازه گیری و به حداکثر رساندن بر اساس ان داشته باشند.

اتصال چیزها

HID از تکنولوژی مانند RFID و بلوتوث® کم انرژی فعال برای اتصال ایمن تجهیزات، ماشین الات، دستگاه ها، موجودی محصول و بسیاری از دارایی های فیزیکی دیگر استفاده می کند. با استفاده از اینترنت اشیاء (IoT)، ما شناسایی، تایید، ردیابی و برقراری ارتباط مستقیم با اشیاء را اسان می کنیم.
ما در حال بررسی راه های جدید برای اضافه کردن قابلیت های دیجیتال به یک لیست تقریبا بی حد و حصر از چیزها - از اشیاء خط مونتاژ و ربات های تولید به لباس، پوستر و حتی جلیقه های نجات - در حالی که ارائه اعتماد و ارامش ذهن به مردم و کسب و کارهایی که به ما تکیه می کنند.