مشاغل

قدرت تا حرفه ای خود را

70 مکان ما در پنج قاره پر از افراد خود انگیزه و اینده نگر در سنین مختلف، فرهنگ ها، زبان ها، باورها، چشم انداز ها و جنبه های مختلف زندگی است. ما در یک هدف متحد هستیم: ایجاد راه حل های نواورانه برای مشکلات هویت و احراز هویت.

آماده برای ادعای جای خود را؟

یک شرکت - شش منطقه کسب و کار

با شش حوزه کسب و کار تخصصی، مکان های زیادی برای ایجاد علامت خود در HID وجود دارد:

مدیریت هویت و دسترسی

IAM به سازمان ها کمک می کند تا مشتریان، کارکنان، دستگاه ها و داده های خود را با تایید یکپارچه هویت خود با استفاده از نرم افزار پیچیده ای که توسط یادگیری ماشین و هوش مصنوعی طراحی شده است، ایمن نگه دارند.

سیستم های کنترل دسترسی فیزیکی

PACS اعتبارنامه ها را فراهم می کند - کارت ها، fobs و نرم افزار تلفن همراه که هویت فرد را تایید می کند - و سخت افزاری که این اعتبارنامه ها را "می خواند" به طوری که کارکنان، پیمانکاران و بازدید کنندگان می توانند به راحتی وارد ساختمان ها شوند، در حالی که افراد غیر مجاز و ناخواسته را بیرون نگه می دارند.

صدور امن

SI چاپگرهایی را برای کارت های فیزیکی مانند نشان های کارکنان، کارت های بانکی و کارت های شناسایی ملی با گزینه هایی برای جاسازی تکنولوژی مانند هولوگرام و تراشه هایی که انها را فوق العاده امن می کند، می سازد.

فن اوری های شناسایی

IDT طراحی و ایجاد برچسب ها، چراغ ها و دروازه ها برای پیگیری تقریبا هر چیزی قابل تصور - از لباس های شسته شده صنعتی و عملیات تولید در مقیاس بزرگ به دام و حیوانات خانگی.

راه حل های شناسایی شهروندی

CID با دولت ها کار می کند تا شناسایی دولتی منحصر به فرد، زیبا و بسیار امن مانند گذرنامه، گواهینامه رانندگی تلفن همراه و شناسه های ملی را ایجاد کند.

فن اوری های دسترسی گسترده

EAT سودمندی اعتبار HID را فراتر از دسترسی به ساختمان گسترش می دهد و اجازه ورود به چیزهایی مانند اسانسور، دستگاه های خودپرداز، ساعت های زمانی، ایستگاه های شارژ وسایل نقلیه الکتریکی، چاپگرهای امن و حتی دسکتاپ کامپیوتر و اینترانت را می دهد.

کار در همه جا - از تگزاس تا تانزانیا

HID که مقر ان در استین، تگزاس است، بیش از ۴۰ کارمند در سراسر جهان دارد و دفاتر بین المللی را اداره می کند که بیش از ۱۰۰ کشور را پشتیبانی می کند.

حضور ما با نام HID متوقف نمی شود. ما همچنین بخشی از Assa Abloy و 51،000 کارمند انها در بیش از 70 کشور هستیم.

یک محیط فراگیر عمدی

ما جهان را به مکانی امن تر و بازتر تبدیل می کنیم - با مردم خود شروع می کنیم. ایجاد و پرورش تیم های متنوع برای ما مهم است زیرا ما می دانیم که جادوی الهام و نواوری زمانی اتفاق می افتد که افراد با زمینه ها، باورها و دیدگاه های مختلف با هم برای رسیدن به یک هدف مشترک کار کنند.